Facebook YouTube Flickr

Formularz

Jeśli jesteś zainteresowany projektem FITEN SOLAR TEAM wypełnij formularz:

 

Newsletter

Aktualne informacje o projekcie FITEN SOLAR TEAM wprost do Twojej skrzynki mailowej!

Fiten Solar Team - innowacyjny polski projekt. Łódka napędzana energią odnawialną ze słońca

Polityka prywatności Fiten Solar Team

W trosce o poszanowanie prywatności, naszych Partnerów oraz osób odwiedzających stronę internetową Fiten Solar Team opracowaliśmy zasady, które mają chronić wszelkie powierzone nam dane. Dzięki standardom Polityki Prywatności możesz mieć pewność, że Twoje dane osobowe będą gromadzone, przetwarzane i wykorzystywane w duchu poufności i najwyższej dbałości o ich bezpieczeństwo.

Podstawowe założenia Polityki Prywatności Fiten Solar Team

Fiten Solar Team pozyskuje i przetwarza dane osobowe w celu: nawiązania kontaktów z osobami zainteresowanymi projektem, jak najlepszej prezentacji naszej oferty, nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych, dostarczenia świeżej i aktualnej informacji o realizowanych przez nas przedsięwzięciach.

W związku z tym kierujemy się następującymi zasadami:

  • zbieramy tylko te dane osobowe i informacje, które dobrowolnie nam udostępnisz,
  • chronimy wszelkie informacje powierzone nam przez Ciebie zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa i zachowania poufności,
  • nie wykorzystujemy Twoich danych w celach innych niż te, na które wyraziłeś zgodę,
  • nie udostępniamy powierzonych nam danych ani informacji podmiotom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody, chyba że są to podmioty uprawnione do tego ustawowo,
  • umożliwiamy Ci wgląd do danych osobowych, które nam powierzyłeś, a także ich aktualizację i zmianę w każdym czasie,
  • zaprzestajemy przetwarzania Twoich danych osobowych, jeśli wyrazisz takie życzenie i usuwamy je z naszych zbiorów danych,
  • szybko reagujemy na wszelkie zapytania i uwagi dotyczące naszej Polityki Prywatności.

Gromadzenie informacji

Gromadzimy i przetwarzamy tylko te informacje, które udostępniłeś nam dobrowolnie za pośrednictwem:

  • formularzy kontaktowych na naszej stronie internetowej,
  • korespondencji e-mail lub tradycyjnej przychodzącej do Fiten Solar Team.

Wszyscy odwiedzający stronę internetową www.fitensolarteam.pl mają możliwość bezpośredniego kontaktu e-mailowego z koordynatorem projektu poprzez formularz kontaktowy oraz dostępne adresy korespondencyjne. W formularzu kontaktowym należy podać dane osobiste, takie jak: imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail i miasto.

Przetwarzamy również dane pochodzące z baz danych udostępnionych przez naszych sponsorów i partnerów oraz informacje, które pozyskaliśmy z jawnych spisów i rejestrów, w szczególności ewidencji działalności gospodarczej.

Fiten Solar Team przechowuje korespondencję ze swoimi partnerami w celach: szybkiej i skutecznej wymiany informacji o projekcie, marketingowych, handlowych i statystycznych. Jednocześnie gwarantujemy, że adresy w ten sposób gromadzone nie będą wykorzystywane do kontaktu z Tobą w celu innym niż przez Ciebie określony.

Adres IP

Analizujemy również logi dostępowe z informacjami o domenie i numerze IP użytkowników naszych stron internetowych. Dane w ten sposób pozyskane wykorzystywane są jedynie w celach prowadzenia statystyk oglądalności serwisów Fiten Solar Team oraz do administrowania serwerem firmy Fiten SA. Nie są w żaden sposób łączone z danymi osobowymi naszych Partnerów i Użytkowników serwisu.

Jawne dane osobowe

Dane osobowe podawane przez Ciebie na stronie internetowej Fiten Solar Team oraz w portalach społecznościowych przy okazji komentowania artykułów albo wpisów na forach internetowych są dostępne dla wszystkich odwiedzających. Fiten Solar Team nie ma możliwości zabezpieczenia Cię przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Ci nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności

Zmiany w polityce prywatności

W przyszłości Fiten Solar Team może wprowadzić pewne modyfikacje w Polityce Prywatności. Każda zmiana Polityki Prywatności będzie się pojawiać z nową datą. Korzystając z serwisu www.fitensolarteam.pl po tej dacie akceptujesz zmiany w nowej wersji Polityki Prywatności.

Pytania i sugestie

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących Polityki Prywatności, prosimy o kontakt z administratorem danych:

Fiten Solar Team
ul. Demela 1/4
81-250 Gdynia

Patroni projektu:

Patroni projektu: